Štítek: láska

  • Mám ho opustit? Nebo jen moc chci?

    Mám ho opustit? Nebo jen moc chci?

    Je mi dvaatřicet a s Martinem chodím už rok a půl. Zpočátku mi připadal jako někdo, kdo mě konečně podrží, kdo ví, co chce. Jenže poslední měsíce mě začíná hlodat červík pochybností. Říkám si – není to málo? Nebo už jen čekám na něco, co nikdy nepřijde? Martinovi je šestatřicet a stále odmítá se mnou…