Mám být naštvaná, že sleduje jiného kluka na Instagramu?

Jmenuju se Tereza, je mi 20 let a už pár měsíců chodím s Adamem (20). Na vysoké škole jsme spolu a vždycky jsme si říkali, že si navzájem stačíme. Žádní kamarádi opačného pohlaví nejsou nutní – jsme si nejlepšími přáteli. Já osobně skoro nesleduju žádné kluky, jen pár příbuzných. Myslela jsem si, že on má stejný přístup – až do dneška. Najednou mi přišla notifikace, že sleduje na Instagramu svého spolužáka z gymnázia, kterého jsem nikdy nepotkala. Zeptala jsem se, proč, a on jen řekl, že je normální mít kamarády opačného pohlaví. Nevím, co si mám myslet. Cítím se trochu zrazená, protože jsem si myslela, že jsme na stejné vlně. Jenže možná jsem já ta, kdo přehání… Tak co myslíte, mám z toho být naštvaná, nebo je to úplně normální?


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *